Dick Assmant már a 90-es években ismertem, tv-ben láttam róla egy riportot. Aztán amikor az egyik videóhoz akartam egy univerzális csodakatonát, ki kellett találnom neki egy nevet.
Az elején John McCukipofa lett volna a neve, de aztán eszembe jutott ez a fura nevű ember és gondoltam okés, ez poénosabb. Márcsak azért is, mert igazi.
Akit érdekel az igazi Dick Assman, itt olvashat róla. Aki nem tud angolul, röviden összefoglalom: Egy kanadai benzinkutas, akire egy tv-show figyelt fel 95-ben.Neve a német "Erasmus"-ból jött és ő maga Uzmannak mondja magát.

Elmúlt napok másik slágertémája, hogy a Mesterlövészt rendkívül olcsón meg lehet venni a piros hülye boltokban.450-500 forintokat írtak nekem e-mailen. Én bevallom őszintén gyűlölöm azt a láncot, de ez ne zavarjon senkit, akit érdekel és még nincs meg neki, ott 3-4 gombóc fagyi áráért megveheti.
Mesterlövész 2 petíciót a napokban újra el fogom küldeni.Csak mindig elfelejtem
UI: Egy új filmkritikám egy nagyszerű vígjátékról, valamint az főoldalon van még egy Witcher kritika is. Ha érdekel valakit